O nás

 

Firma HARMONY CZECH vznikla v roce 2004. Od počátku její existence se věnuje poskytování kompletních autoslužeb – autobazar, autoservis, půjčovna vozů a finanční služby spojené s nákupem nového vozu z ČR i zahraničí. Společnost sídlí v areálu Rekomont na Praze 9.

V našem autobazaru naleznete vyškolené prodejce, kteří Vám ihned pomohou uzavřít úvěrovou smlouvu pro koupi nového vozu, případně s Vámi zajistí prodej vozu stávajícího. Naši zákazníci pocházejí nejen z Prahy a Středních Čech, ale i z celé republiky. S radostí přivítáme i zahraniční klientelu.

Zákazníkům poskytujeme odbornou pomoc při nákupu vozu ze zahraničí a jeho registrování v ČR. Dále provozujeme autopůjčovnu a servis všech značek automobilů. Naše firma poskytuje financování vozidel ve spolupráci s několika nejsilnějšími společnostmi. Mezi významné partnery v úvěrových službách patří ESSOX, CETELEM, HOME CREDIT a VB Leasing.

Náš servis se specializuje na značky Audi, VW, Škoda, BMW, Porsche, nicméně rádi provedeme servis na jakékolivvoze jakékoliv značky. Novým artiklem našeho servisu jsou dnes již známé jednotky na BIOETHANOL, které pod cerftifikátem Ministerstva dopravy ČR montujeme a servisujeme.

Naše služby